Trénéři

Jana Benešová

V TCO od roku 2001. Trenérkou je od roku 2006, aktuálně týmů HVK DD a týmu rodičů. Zároveň je členem správní rady a vedoucí soutěžního úseku.

Eliška Čermáková

V TCO od roku 2007. Trenérkou je od roku 2009, aktuálně týmu JVK DD. Zároveň je členem správní rady a vedoucí správního úseku. 

Veronika Janouškovcová

V TCO od roku 2008. V roce 2011 se stala trenérkou. Nyní je trenérkou ligy.

Veronika Babničová

V TCO od roku 2006. Trenérkou od roku 2013. Aktuálně trenérkou soutěžního týmu MINI. 

Markéta Hegerová

V TCO od roku 2014. V roce 2018 se stala trenérkou. Nyní je trenérkou ligy.

Valentýna Kubíková

V TCO od roku 2014. V roce 2018 se stala asistentem trenéra. Od roku 2022 hlavním trenérem. Nyní je trenérkou JVK DD. 

Natálie Raunerová

V TCO od roku 2007. V roce 2019 se stala asistentem trenéra. Nyní je hlavní trenérkou soutěžního týmu JVK DD.

 

Natálie Kolaříková

Jmenuji se Natálie Kolaříková, členem TCO DANCE jsem od roku 2011. Tancuji od 4 let. Tanec mě baví celý život. Ráda pracuji s dětmi. Trenérství je pro mě výzva. Studuji na Střední zdravotnické škole v Plzni. Nyní trénuji nesoutěžní tým Tanečky pro nejmenší 3-4 roky.

Dominika Abigail Horváthová

Jmenuji se Dominika Abigail Horváthová, je mi 18 let a jsem ve čtvrtém ročníku Masarykova gymnázia v Plzni. Tancuji celkem 12 let, v TCO působím od roku 2013. Tanec mě baví a mám ráda práci s dětma. Na základě toho jsem se rozhodla předávat zkušenosti a učit děti něco, co dělám téměř celý život. Trénuji soutěžní tým DVK DD.

Sabina Schejbalová

Jmenuji se Sabi a tancuji disco dance od svých 6 let, v TCO od roku 2014. Baví mě mnoho tanečních stylů a další sporty. Studuji dvojjazyčné gymnázium v Plzni. Nyní jsem trenér soutěžního týmu MINI.

Petra Vítová

Jmenuji se Petra Vítová, momentálně studuji na právnické fakultě a už od 5 let tancuji v TCO. Tancování se za ty roky stalo základem mého života, bez kterého už nemůžu být. Proto jsem se rozhodla, že začnu své zkušenosti předávat dál. Přála bych si, aby všichni moji tanečníci našli lásku k pohybu a tanci.

Sarah Vápeníková

Jmenuji se Sarah Vápeníková, disco dance tancuji od pěti let a v TCO jsem již jedenáctým rokem. Nyní studuji na Pedagogické fakultě v Plzni. Od malička mě baví práce s dětmi. Jsem trenérkou nesoutěžního týmu Tanečky pro nejmenší 3-4 roky.

Sára Mlnařík

Jmenuji se Sára Mlnařík a jsem členem TCO od roku 2011. Momentálně jsem ve čtvrtém ročníku gymnázia Luďka Pika. Ráda trávím čas s dětmi, protože mě těší být součástí jejich rozvoje. Nyní trénuji s Niki nesoutěžní tým tanečky pro nejmenší 5-6 let. 

Martina Staňková

Jmenuji se Martina Staňková a jsem trenérkou týmů dětí a rodičů.