NOVINKY UŽIVATELSKÉHO PROSTORU NAŠEHO WEBU

Milí rodiče, tanečníci,

s radostí vám představujeme novinky, které jsme si pro vás připravili v uživatelském prostoru našeho webu:-)

Věříme, že vám jimi usnadníme práci a čas opětovným zadáváním dat při každé přihlášce, platbě, hledáním faktur apod.

1. nabízíme možnost vytvořit si klientskou sekci = uživatelský účet

2. nabízíme možnost platby přes QR kód

Vše bude spuštěno společně s přihláškami v následujících hodinách. Pracujeme na posledních testech systému, aby vše fungovalo jak má. O spuštění přihlášek vás budeme informovat zde na našem webu a na fb rodiče a členové. V pondělí 11.9.2023 začínáme :-)

Podrobně:

1. klientská sekce = uživatelský účet

Otevřeli jsme pro vás možnost registrace do klientské sekce webu TCO DANCE.

V klientské sekci naleznete přehled svých objednávek a faktur. Přihlášení uživatelé budou mít zjednodušený proces přihlášování, a to díky možnosti opakovaně využívat vložená data o členech a zákonných zástupcích.

Jak se zaregistrovat? Klikněte na ikonku uživatele v pravé horní části webu a dále klikněte na odkaz „Vytvořit nový účet“. Postačí vám e-mailová adresa a heslo. Registrovat se můžete také po vytvoření objednávky (na stránce s potvrzením objednávky).

Pokud při registraci uvedete e-mailovou adresu, kterou jste uváděli u předchozích objednávek, budou tyto objednávky a související faktury automaticky přiřazeny do vašeho uživatelského účtu. Pokud jste objednávky vytvářeli z více e-mailových adres nebo se z jiného důvodu nepodaří objednávky či faktury přiřadit automaticky, kontaktujte nás na sekretariat@tco-dance.cz a my je k vašemu účtu přiřadíme ručně.

2. možnost platby přes QR kód

Nově jsme také připravili možnost platby přes QR kód. Výhodou je automatické vyplnění čísla účtu, částky a variabilního symbolu. Stačí zde dopsat pouze jméno dítěte do zprávy pro příjemce.

QR kód si jednoduše zkopírujte do schránky, po přihlášení do vaší banky zadejte "platba přes QR kód". Kód vložte, do zprávy pro příjemce dopište jméno dítěte. Doporučujeme kontrolu automaticky vložených dat. Jistota je jistota. Platbu odešlete. 

Všechny výše uvedené informace naleznete také zde: https://www.tco-dance.cz/cenik